آموزش طراحی وب سایت – اصول طراحی رابط کاربری درس سوم

آموزش طراحی وب سایت – اصول طراحی رابط کاربری

آموزش طراحی وب سایت – اصول طراحی رابط کاربری

ساخت یک طرح کاربر پسند امری است نیازمند توجه به عملکرد های کاربران، و پاسخ دادن به این عملکردها. شما همواره باید در طراحی رابط کاربری یا همان طراحی ui به این دقت کنید که کاربران به چه مواردی در صفحه سایت شما پاسخ بهتری می دهند و سعی کنید تست های بسیاری ترتیب بدید، تا در آخر از گزینه ی با عملکرد بهتر استفاده کنید. در صورتی که از این قانون پیروی کنید، قول خواهیم داد که نرخ تبدیل وب سایت شما به طور چشمگیری افزایش خواهد داشت.

در مطلب قبل، درمورد آموزش افزایش نرخ تبدیل سایت صحبت کردیم، و گفتیم که بهتر است به جای یک فرم خشک و خالی و بدون حس، به کاربران تان یک هدیه که ممکن است به آن نیاز داشته باشند، یا برایشان ارزشمند باشد بدهید. در این حالت نرخ تبدیل سایت افزایش چشم گیری خواهد داشت.

حال وقت آن است که به بحث آموزش طراحی وب سایت – اصول طراحی رابط کاربری درس سوم بپردازیم.

به جای تکه تکه کردن UI، سعی کنید توابع مشابه را ادغام کنید

آموزش طراحی وب سایت – اصول طراحی رابط کاربری
آموزش طراحی وب سایت – اصول طراحی رابط کاربری

در طول زمان، ممکن است ناخواسته چند بخش و سکشن، عناصر و ویژگی هایی ایجاد کنیم که همه آنها یک تابع مشابه را ایجاد می کنند و یک عملکرد مشابه دارند. همه چیز در طول زمان شروع به ریزش می کنند. همیشه حواستان به توابع با عملکرد های مشابه باشد. همه کاربران یک ظاهر ساده را که راحت تر میتوانند از آن استفاده کنند به یک رابط کاربری پیشچیده و شلوغ ترجیح میدهند. صفحات خود را با توجه به این نکته مهم دوباره ویرایش کنید، و ظاهری کاربر پسند ایجاد کنید.

امتیاز شما به این مطلب :
[تعداد آرا : 1 میانگین : 5]

شما اینجا هستید : صفحه اصلی » بلاگ » آموزش طراحی وب سایت – اصول طراحی رابط کاربری درس سوم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *