آموزش طراحی وب سایت – اصول طراحی رابط کاربری

آموزش طراحی وب سایت - نکات بسیار مهم

آموزش طراحی وب سایت – اصول طراحی رابط کاربری

همانطور که در مطلب قبل: معرفی دوره و درس اول بهترین نکات طراحی رابط کاربری عرض کردیم، بهترین طراحی رابط کاربری دارای نرخ تبدیل بسیار بالا و آسان برای استفاده است. تصمیم ما برای آموزش این ترفند های بسیار مهم طراحی سایت آموختن فن کسب و کار و به قول معروف فوت کوزه گری در طراحی سایت و مارکتینگ است. پس حتما به وب سایت ما برگردید و آموزش های بعدی را هم دنبال کنید.

به جای فرم ثبت نام خالی، به کاربران تان هدیه بدید

آموزش طراحی وب سایت - اصول طراحی رابط کاربری
آموزش طراحی وب سایت – اصول طراحی رابط کاربری

یک حالت دوستانه در طراحی فرم های سایت تان (به عنوان مثال فرم خبرنامه) این است که سعی کنید به جای اینکه تنها یک فرم سرد و اجبار کننده را در سایت تان قرار دهید، هدیه ای به کاربران تان بدید. در واقع هدیه دادن نیز یک تاکتیک اثربخش قانع کننده است که بر اساس حکومت متقابل می باشد. همان طور که برای همه روشن است، مهربان بودن و خوب رفتار کردن برای همه خوشایند است و باعث رفتار خوشایند متقابل خواهد شد.

به عنوان مثال شما میتوانید به جای فرم خبرنامه، هدیه ای تدارک ببینید و در فرم تان قرار دهید همراه با فیلد نام و آدرس ایمیل، که فرد با وارد کردن اطلاعات هدیه اش را دریافت خواهد کرد. شما هم ایمیل تان را دریافت می کنید، و لیست ایمیل تان به طور چشمگیری افزایش خواهد داشت.

امتیاز شما به این مطلب :
[تعداد آرا : 1 میانگین : 5]

شما اینجا هستید : صفحه اصلی » بلاگ » آموزش طراحی وب سایت – اصول طراحی رابط کاربری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *